EuroGastro

Targi EuroGastro od ponad 20 lat są wiodącą imprezą targową na rynku HoReCa w Polsce. Mają międzynarodowy charakter, gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających profesjonalistów z branży, a także znamienitych szefów kuchni, cukierników i osobowości kulinarne oraz światowej sławy ekspertów baristów i barmanów. Targi są przeznaczone dla restauratorów, właścicieli cukierni, kawiarni, piekarni i lodziarni oraz producentów i dystrybutorów sprzętu i usług dla gastronomii.

Ekspozycja targowa podzielona jest na sześć sektorów tematycznych: wyposażenie zaplecza kuchennego, piekarstwo, cukiernictwo i lodziarstwo, żywność i napoje dla gastronomii, kawa i akcesoria, wyposażenie sal restauracyjnych i barów oraz drink&bar. Zakres tematyczny uzupełniają Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, które odbywają się równolegle.

Targom towarzyszy prestiżowy Konkurs Na Najlepszy Produkt Targów „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ EUROGASTRO”.

W 2019 zmienia się nie tylko lokalizacja, ale również program imprez towarzyszących, który zapowiada się na niezwykle interesująco. Warto zwrócić uwagę na Konkurs „Debic Pastry Cup” oraz pokazy Szefów Kuchni i Cukierni organizowane przez Pawła Mieszały, a także Smart Cuisine, dania dietetyczne – Konkurs Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Wielu emocji przysporzy na pewno Międzynarodowy Konkurs Barmański „Barmatic Cup” Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Już tradycyjnie podczas Targów odbędą się „International CHEF Culinary Cup” pod patronatem Jerzego Pasikowskiego, 11. edycja Konkursu Roberta Sowy „Kulinarny Talent 2019″, czternasta edycja Festiwalu Kuchni Greckiej Teo Vafidisa, a także  11. Olimpiada Kawy® organizowana przez Apro Trade/Akademia Kawy® we współpracy z MT Targi Polska.

Nowością jest też dwudniowy Program Edukacyjny „Profesjonalny Menedżer Restauracji”, opracowany przez Kongres Szefów Kuchni wspólnie z  Targami.

Podziel się:

EuroGastro

25. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

Ptak Warsaw Expo

al. Katowicka 62, Nadarzyn

eurogastro.com.pl

Zobacz także