EuroLab

Targi EuroLab to najważniejsze w Polsce wydarzenie dla branży laboratoryjnej. Oferta wystawców obejmuje produkty i usługi z zakresu analityki chemicznej, biotechnologii i Life Science, metrologii i kontroli jakości, diagnostyki laboratoryjnej, nanotechnologii, materiałoznawstwa, inżynierii oraz ochrony środowiska. Tematykę uzupełniają odbywające się równolegle Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. 

EuroLab jest miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii przeznaczonych dla laboratoriów, jak również niezastąpionym źródłem informacji i opinii o najnowocześniejszych metodach i technikach badawczych. Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że na targi przybywają zarówno kontrahenci chcący nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawiciele szeroko pojętej nauki zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy. Każdej z edycji imprezy towarzyszą prowadzone na wysokim poziomie seminaria, konferencje i wykłady prowadzone przez specjalistów z branży, a nad stroną merytoryczną targów i wydarzeń czuwa Rada Programowa.

Przez wszystkie dni targowe czynne będzie wzorcowe laboratorium Clean Room. Przewidziano też cały panel wykładów dotyczących pomieszczeń czystych, w tym sesje z ekspertami oraz warsztaty.

Podczas imprezy przyznane zostanie Grand Prix Prezesa Polskiej Akademii Nauk, a także rozstrzygnięte zostaną konkursy na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko oraz na najlepszą ofertę 21. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab.

 

Podziel się:

EuroLab

22. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych

Pałac Kultury i Nauki

Plac Defilad 1, Warszawa

www.targieurolab.pl

Zobacz także